Praktický a krásný doplněk do bytu

.

Zařízení vašeho bytu přesně odpovídá modernímu trendu bydlení. Dbali jste o to, abyste vymalovali všechny stěny stejnou, neutrální barvou a aby zařízení jednotlivých místností navzájem ladilo a tvořilo hezký celek. Vaší snahou bylo, abyste v menším bytě ponechali co nejvíce prostoru a aby interiér působil vzdušně. Zakoupili jste jen minimum nábytku a vše uložili do praktických vestavných skříní. V každé místnosti je tak jen to nejnutnější vybavení. Nezdá se vám, že celek vypadá sice elegantně, ale trochu studeně? Pokud nechcete sáhnout po nejrůznějších doplňcích, které mají jedinou funkci a tou je vázat na sebe částečky prachu, zvolte praktické kousky. Místnosti doplňte o nejrůznější lampičky a doplňková svítidla. Vypadají úchvatně a jsou tím, co tvoří ze studeného interiéru útulné místo k žití.

kruhová zářivka
 
Praktické do pracoven a kanceláří
Pracovní kout už bohužel potřebujeme i v našem domově. K pracovním úkolům se vracíme ve večerních hodinách nebo během víkendu. V běžných bytech však často není dostatek prostoru na plnohodnotnou pracovnu. Pracovní kout se stává skutečným koutem, který se nachází v některém rohu místnosti. Co to znamená? Nemáte k práci dostatek světla! Sáhněte po výkonné zářivce 2gx13. Je velmi oblíbená všude tam, kde se nedostává denního světla. Používá se v kancelářích i dílnách. Pracovní úkoly vám půjdou mnohem snadněji, když si na ně pořádně posvítíte.

.

zářivka
 
V kancelářích nesmí chybět
Dostatečně prosvětlená kancelář s velkými okny je snem mnoha z nás. Bohužel skutečnost bývá jiná. V kancelářích je velký počet pracovníků a stoly bývají umístěny tak, že si pracovníci navzájem denní světlo zastíní. Tady se pracovat bez umělého osvětlení nedá, a to ani v jarních a letních měsících. Výkonné zářivky jsou velmi dobrou náhradou, protože bílé světlo podporuje výkonnost a je šetrné k našemu zraku.

Praktický a krásný doplněk do bytu
3.8 (75%)20
.